قوانین وب سایت نگین یاب

 

نگین یاب، یک وب سایت مستقل است و کلیه کالاهای عرضه شده در این سایت متعلق به نگین یاب می باشد. در نگین یاب هیچ گونه کالایی به صورت امانی یا واسطه عرضه نمی گردد.

 

 

نگین یاب یک فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش نگین، سنگ راف، سنگ های زینتی و زیورآلات سنگی می باشد. در نگین یاب هیچ گونه خدماتی از قبیل تراش، برش، حکاکی، ساخت رکاب و ... انجام نمی گیرد.

 

ثبت نام، شرکت درمزایدات و کلیه خدمات وب سایت نگین یاب رایگان می باشد و فقط در زمان برنده شدن کاربر در مزایده وجه کالا و هزینه ارسال باید پرداخت گردد.

 

جهت ثبت نام کاربران در وب سایت، وارد نمودن شماره تلفن همراه معتبر الزامی می باشد و کد فعالسازی به شماره اعلام شده ارسال می گردد.

 

پس از ثبت نام برای شرکت در مزایدات لازم است کاربر اطلاعات تکمیلی خود از قبیل آدرس پستی کامل، کد پستی را در پروفایل خود ثبت نماید. کلیه خرید های کاربر به آدرس درج شده در پروفایل کاربر و به نام کاربر ارسال خواهند شد.

 

مزایدات نگین یاب دارای تایمر های مجزا هستند و در صورتی که پیشنهادی برای یک کالا در 1 ساعت پایانی مزایده ثبت گردد، تایمر مزایده مجدد 1 ساعت زمان برای اتمام مزایده نشان خواهد داد. این تغییر زمان جهت جلوگیری از تضعیف حق کاربران و جلوگیری از ثبت پیشنهاد در لحظه آخر مزایده می باشد.

 

هر کاربر 96 ساعت فرصت پرداخت وجه کالاهایی که در مزایدات برنده شده است را دارد.

در ازای پرداخت وجه هر کالا تا 48 ساعت پس از اتمام مزایده ی آن، یک امتیاز مثبت به کاربر تعلق خواهد گرفت.

در صورت پرداخت وجه کالا در بازه زمانی 48 الی 96 ساعت پس از اتمام مزایده، هیچ امتیازی به کاربر تعلق نخواهد گرفت.

در صورت عدم پرداخت وجه کالاهای برنده شده در مدت 96 ساعت پس از اتمام مزایده به ازای هر کالا 5 امتیاز منفی به کاربر تعلق خواهد گرفت و همزمان کالاها از لیست خرید کاربر حذف و به چرخه فروش برگشت خواهند شد. در این حالت امکان بازگردانی کالاها وجود نخواهد داشت.

در صورت منفی شدن امتیاز کاربر، حساب کاربری مسدود شده و کاربر قادر به شرکت در مزایدات نخواهد بود.

 

کاربران نگین یاب قادر خواهند بود در زمان تکمیل مراحل خریدشان، زمان ارسال مرسوله خود را مشخص نمایند. به این صورت که مرسوله به صورت فوری ارسال شود و یا با تاخیر 1 هفته ای، 2 هفته ای، 3 هفته ای و نهایتا 4 هفته ای ارسال گردد. این امر باعث می شود کاربرانی که خرید های مختلفی دارند متحمل هزینه های ارسال مجزا نشوند. لازم به ذکر است در صورت انتخاب نوع ارسال و زمان ارسال توسط کاربر در هیچ شرایطی این موارد قابل تغییر نخواهند بود.

 

هزینه های ارسال کالا بر اساس وزن و نوع ارسال مشخص و از کاربر اخذ می گردد. در مورد  کاربرانی که درخواست ارسال با تاخیر خریدهای خود را دارند، در صورت تغییر وزن بیش از حد خرید ها مابه التفاوت هزینه ارسال اخذ می گردد.

 

هزینه ارسال دریافتی از کاربران سایت شامل هزینه کارتن یا پاکت پستی، بسته بندی، مواد مصرفی بسته بندی، لفاف، جعبه و ... می باشد. حداقل هزینه ارسال با پست سفارشی 9000 تومان و پست پیشتاز 13000 تومان برای مرسولات تا 250 گرم می باشد. 

 

نگین یاب در هر زمان می تواند اقدام به مسدود نمودن و یا فعالسازی حساب کاربری کاربران نماید.

 

کلیه خرید های کاربران از طریق سیستم پست جمهوری اسلامی ایران با انتخاب کاربر ( پست سفارشی – پست پیشتاز ) به سراسر ایران ارسال خواهند شد.

 

روز های پنج شنبه و جمعه ، تعطیلات رسمی و 5 روز پایانی سال بسته بندی و ارسال انجام نخواهد شد و ارسال درخواست های ثبت شده در این ایام به اولین روز کاری موکول خواهند شد.

 

خرید ها، با توجه به اولویت درخواست های کاربران به نوبت در فرایند بسته بندی قرار خواهند گرفت و مرسوله ها تحویل پست می گردند. در محاسبات زمان ارسال کالا یک روز جهت بسته بندی کالاها در نظر گرفته خواهد شد.

 

تصاویر تهیه شده ازهر کالا منحصر به همان کالا می باشد. با توجه به تفاوت های ظاهری، از تمام کالاها به صورت مجزا تصویر تهیه و در سایت قرار گرفته است.

 

کلیه کالاهای ارائه شده در سایت مطابق با تصاویر، ابعاد و وزن درج شده برای خریداران ارسال می گردند. دقت در تصاویر، ابعاد، وزن کالا بر عهده کاربران می باشد.

 

در صورت مغایرت بین کالای ارسالی و خرید کاربر، با درخواست کاربر کالا مرجوع و وجه کالا به طور کامل به حساب کاربر و یا اعتبار مالی کاربر در سایت منتقل می گردد. برای انتقال وجه به حساب کاربر نیاز به اعلام شماره شبا مطابق با نام کاربر می باشد.

 

کلیه کالاهای سایت شامل 7 روز گارانتی مرجوع بدون قید و شرط می باشند. در صورت درخواست کاربر برای مرجوع کردن کالا، هزینه ارسال و مرجوع کالا، فراهم نمودن شرایط بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از صدمه دیدن کالا  بر عهده کاربر خواهد بود.

 

مسئولیت بسته بندی صحیح و تحویل سالم کالا به کاربر بر عهده نگین یاب می باشد و در صورت صدمه دیدن کالا در پست، کاربر موظف است سریعا موارد را اعلام نمایید تا پیگیری های لازم انجام شود.

 

توضیحات و اطلاعات درج شده در مورد خواص سنگ ها، کاربرد ها و ... از منابع اینترنتی، کتابهای سنگ شناسی و سنگ درمانی،وب سایت های  خارجی استخراج گردیده اند و هیچ مسئولیتی در مورد صحت یا عدم صحت این موارد متوجه نگین یاب نخواهد بود.

 

تمامی پیام های کوتاه ارسال شده از طرف نگین یاب با شماره 10007666000000 ارسال می گردند.